D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai
Kaimelio dvaras yra Šakių rajone. Vilties g. 2A Kaimelis, Kidulių sen.
Bilieto kaina asmeniui yra 25 €, ši kaina yra vienoda visiems svečiams. Šis muziejus nėra išlaikomas iš valstybės mokesčių mokėtojų lėšų, tad apgailestaujame, neturime galimybės pasiūlyti kitokios kainos.

Patyriminė ekskursija yra 2 val. trukmės pasakojimų renginys, kurio metu reikia išlaikyti dėmesį kaip teatre. Mažiems vaikams kyla pavojus susižeisti, nes dvaras yra nerestauruotas ir reikalauja atidumo iš svečių. Taip pat skaitomi žiaurūs ir atviri liudijimai iš baudžiavos laikotarpio, kurie gali būti traumuojantys mažiem vaikams.

Taip, ekskursijos datą/laiką galima pakeisti likus nemažiau nei 7 dienoms iki ekskursijos. Keitimas galimas 1 kartą. Tokiu atveju reikia kreiptis el. paštu registracija@kaimeliodvaras.lt

Ne, pinigai už bilietus ir dovanų kuponus nėra grąžinami, tačiau galima pakeisti ekskursijos datą/laiką likus nemažiau nei 7 dienoms iki ekskursijos. Keitimas galimas 1 kartą. Tokiu atveju reikia kreiptis el. paštu registracija@kaimeliodvaras.lt
Jei norite, kad ekskursijoje būtų tik Jūsų kviesti svečiai, išsirinkite ekskursiją, kurioje yra likę 20 vietų ir nupirkite visus 20 bilietų. Visos 2024 m. ekskursijos jau paskelbtos mūsų kalendoriuje.
Kadangi ekskursijų ir vietų jose kiekis ribotas dovanų kuponų nebeparduodame, tačiau kviečiame dovanoti bilietus į konkretaus laiko ekskursijas, visos 2024 metais vyksiančios ekskursijos paskelbtos mūsų kalendoriuje.
Dovanų kuponas naudojamas kaip nuolaidos kodas, kuris nurodomas krepšelyje. Vieno užsakymo metu gali būti naudojami keli dovanų kuponai, tačiau juos į tam skirtą laukelį reikia vesti po vieną.
Atvykus į ekskursiją reikia pateikti bilietus gautus po užsakymo apmokėjimo (telefone arba spausdintą variantą).
Jei po užsakymo patvirtinimo negavote atskiro laiško su bilietais, prašome kreiptis ligita@kaimeliodvaras.lt nurodant užsakymo numerį.
Atsiskaityti vietoje galimybės nėra. Priimame tik bankinius mokėjimus/pavedimus.
Partnerystė su mokėjimų operatoriumi Paysera įgalina mūsų klientus pasirinkti jiems tinkamiausią atsiskaitymo būdą. Esant poreikiui išrašome išankstinę sąskaitą, norint ją gauti užsakymo pateikimo metu reikia suvesti įmonės rekvizitus, o apmokėjimo metu pasirinkti „Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą“.
Sąskaitos išrašomos:
  • Dovanų kuponams – po gauto apmokėjimo;
  • Bilietams – po įvykusios ekskursijos;
  • Dėl sąskaitų faktūrų kreipkitės registracija@kaimeliodvaras.lt

    Labai mylime gyvūnus, tačiau ekskursijos formatas nėra pritaikytas naminiams gyvūnams.

    Pirkinių krepšelis
    Scroll to Top